Na kilka dni przed startem ligi

Już w niedzielę nasza drużyna zainauguruje nowe rozgrywki w sezonie 2015/2016. Pierwszym przeciwnikiem w lidze będzie Wisła Łączany. Początek meczu o godzinie 17.00 w Choczni. Jest to pierwszy sezon od ponad 10 lat, w którym zmagania ligowe rozpoczniemy na własnym boisku.

W przerwie między sezonami w Olimpii doszło do kilku roszad kadrowych.

Z gry zrezygnowali Krzysztof Żmuda i Łukasz Rojek, którzy występowali w czasie trwania rundy wiosennej.

Natomiast nasz klub dokonał znaczących wzmocnień. Do Choczni wrócili bardzo dobrze znani: Bartek Jończyk ze Skawy Wadowice i Adam Bodzioch z Burzy Roczyny. Dołączył także Marcin Tadeusz, występujący kilka sezonów temu w Świcie Krzeszowice, ostatnie kilka lat nie trenował. W planach jest pozyskanie jeszcze jednego bardzo doświadczonego zawodnika, znanego na lokalnych boiskach, jednak dopóki nie zostanie on zarejestrowany, nie zdradzimy jego nazwiska.

Przed sezonem rozegraliśmy następujące mecze kontrolne:

Pogórze Gierałtowice - Olimpia 1:2 - półfinałowy mecz turnieju o Puchar Starosty Wadowickiego (2x 30 minut)

Olimpia - Sokół Frydrychowice 3:0 - finałowy mecz turnieju o Puchar Starosty Wadowickiego (2x 30 minut)

Olimpia - Znicz Sułkowice 1:4 - Puchar Polski

Olimpia - Solavia Grojec 6:4 - mecz sparingowy

Olimpia - Burza Roczyny 1:0 - mecz sparingowy

Zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielny mecz i razem rozpocznijmy marsz po długo wyczekiwany awans.